X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
TRY

Masaüstü Yazılımlar

AnasayfaYazılımlarMasaüstü Yazılımlar

Masaüstü Yazılımlar


Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Web yazılımlarının veya mobil yazılımların dışında dijitaldeki profesyonelliğin vurgulanma unsurlarından biri de masaüstü yazılımlardır. İşletim sisteminin gerekliliklerine göre kod dizisinde ve formatlarda değişiklik gereken bu yazılımlara bilgisayar ortamında direkt kullanım için fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Masaüstü yazılımlar kullandığınızda web yazılımlarının aksine, yaptığınız işin mahiyeti doğrultusunda, sürekli bir internet bağlantınızın olmasına gerek yoktur. Bizzat bilgisayarlarınıza kurulum yapabildiğiniz gibi başka bilgisayarlarda da çalıştırabileceğiniz masaüstü yazılımlar için çözümler üretmekteyiz.


Hosting Billing System by WISECP
Top